EN
RU
LT

Apie mus

Resort Hotel

Elija

Resort Hotel Elija – įsikūręs Baltijos jūros pakrantėje yra naujausias ir moderniausias viešbutis Šventojoje. Apsuptas ryškiausių saulės spindulių, jūros ošimo ir iš kopų sklindančio pušų aromato viešbutis Resort Hotel Elija yra geriausia vieta poilsiui ir visiškam atsipalaidavimui tiek vienam, tiek su antrąją savo puse ar visa šeima ir draugais. Tereikia minutės laiko ir jūsų basas kojas jau skalaus Baltijos jūros vandenys ar naujiems darbams ir iššūkiams įkvėps romantiški pasivaikščiojimai pakrante ir nuostabaus grožio saulėlydžiai.

 

Prabangiausiame Šventosios rajone esantis viešbutis savo svečius apdovanoja nuostabiu kraštovaizdžiu, parku, tvarkinga ir draugiška kaiminyste. Vos už keleto metrų Jūsų laukia visų pamėgtas Ošupio dviračių takas, kuriuo lengvai pasieksite tokias išskirtines vietas, kaip „pasaulio kraštas“ ar nuvyksite į Palangą ar Klaipėdą. Taku ypač mėgaujasi bėgikai, dviratininkai, riedutininkai ar riedlentininkai.

 

Viešbutyje Resort Hotel Elija galite mėgautis profesionaliais masažais, kosmetologų, sporto trenerių, grožio meistrų teikiamomis paslaugomis. Visuose numeriuose įrengti kondicionieriai, seifai, kabelinė televizija, mini barai, telefonai ir kita Jums reikalinga įranga.

 

Pirmajame viešbučio aukšte Jus pasitiks baikerių tematikos ir amerikietiško stiliaus įkvėptas restoranas „All Aces“, kuris savo svečiams dovanoja išskirtinį dėmesį ir aukščiausios kokybės aptarnavimą. Viešbučio restorane galėsite mėgautis puikiais pusryčiais, švedišku stalu ar paragauti virtuvės šefų rekomenduojamų kiaulienos, jautienos, antienos kepsnių, sezoninės žuvies ar vegetariškų patiekalų. Laisvus vasaros vakarus paįvairins laikas praleistas stilingoje restorano terasoje, kurioje galite mėgautis išskirtinio skonio kokteiliais, gero vyno taure ir akustiniais žinomų atlikėjų koncertais.

 

Kokybiškas poilsis prasideda čia – Resort Hotel Elija!